Treningi

Treningisportowe.pl


Nasze zajęcia sportowe to prawdziwe treningi przeznaczone dla wszystkich dorosłych, aktywnych miłośników siatkówki. Proponujemy kilka poziomów zaawansowania, dlatego aby zacząć z nami trenować wcale nie potrzebne są wysokie umiejętności, ani sportowa przeszłość.


Dla Was z jednakową przyjemnością i zaangażowaniem poprowadzimy zarówno zajęcia rekreacyjne dla początkujących, jak i stworzymy prawdziwą amatorską drużynę sportową.


Jak wygląda trening?


Każdy trening, bez względu na poziom zaawansowania grupy, trwa 1,5 godziny i podzielony jest na trzy części:


Rozgrzewka i rozciąganie - ok. 15 minut.
Realizacja programu treningowo – szkoleniowego – ćwiczenia - ok. 30-45 minut.
Gra szkoleniowa – ok. 30-45 minut.


Dzięki takiej konstrukcji treningu zawsze znajdziecie czas na naukę i doskonalenie techniki oraz sprawdzenie swoich umiejętności podczas gry, a dobrze poprowadzona rozgrzewka znacznie zmniejszy ryzyko odniesienia kontuzji. Proporcje w układzie budowy każdego treningu są uzależnione od potrzeb, liczby uczestników zajęć oraz poziomu zaawansowania grupy.


Na każde zajęcia trener przygotuje wszystko co jest potrzebne do właściwego przeprowadzenia treningu. Zawsze korzystamy z najlepszego sprzętu sportowego, w tym piłek do siatkówki firmy Mikasa. Nasi trenerzy często wykorzystują także sprzęt dodatkowy taki jak drabinki koordynacyjne, pachołki, gumy czy materace. W naszej głównej hali sportowej "Banacha" przy ulicy Grójeckiej 93, w której odbywa się większość treningów posiadamy także własne siatkarskie trenażery, radary dla rozgrywających i atrapy bloku. To wszystko sprawia, że ćwiczenia są efektywniejsze, a treningi bardziej atrakcyjne. 


Treningisportowe.pl to:


Duża dawka Sportowych Emocji
Nowoczesne hale sportowe
Doświadczona kadra trenerska
Kilka poziomów zaawansowania
Profesjonalny sprzęt sportowy